Звернення до батьків 2018

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території Новоселицького району виникло 68 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на території району загинуло 2 людей.

Посвята в слухачі БМАН!

12 жовтня 2018 року у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулися урочистості «Посвята в слухачі Буковинської малої академії наук учнівської молоді - 2018».

День захисника Вітчизни!

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.

День працівників освіти!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний.

Осінній вернісаж!

28 вересня о 15:00 у Слобідському НВК відбулося свято « Осінній вернісаж». Всі класи підготували композиції та захист до них.

Дня Миру та Дня партизанської слави!

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.

100-річчя від Дня народження видатного українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського

Вшанування пам’яті, подвижницької педагогічної праці та громадянської активності В.О.Сухомлинського

Олімпійський тиждень

З 10 по 14 вересня 2018 року в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, підтримки Олімпійських Ігор, з метою ознайомлення молоді з ідеями олімпізму, цінування власного здоров’я, виховання в школярів потреб у постійній рухливій активності, формування традиції й культуру здорового способу життя, престижу здоров’я, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом в НВК був проведений Олімпійський тиждень.

Шкільний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу " Космічні фантазії "

17 вересня 2018 року відбувся шкільний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу " Космічні фантазії ", на якому були представлені роботи учнів 8 класу Віщака Андрія та Кольцюк Анастасії.

Загальношкільні батьківські збори 2018/2019 н.р.

14 вересня 2018 року відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: "ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО".

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини