День безпечного Інтернету

5 лютого в світі відзначають День безпечного Інтернету. Орагнізаторами Дня безпечного інтернету вистуають мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання різноманітних цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю.

Ярмарок педагогічних ідей

30.01.2019 року в рамках «Ярмарку педагогічних ідей» вчителем історії Коляско І.С.

був проведений урок з всесвітньої історії в 9 класі на тему:

«Німецька імперія. Канцлерство Отто фон Бісмарка. Перехід Німеччини до світової політики».

Фінал обласного конкурсу «Мирний космос»

31 січня 2019 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся очний Фінал обласного конкурсу «Мирний космос», у якому прийняв участь учень 8 класу Віщак Андрій.

До уваги учнів!!!!!

Домашнє завдання під час карантину

До уваги учнів та батьків!!!!

Призупинено освітній процес в Слобідському НВК з 31.01.2019 по 08.02.2019 року включно

День Соборності України

З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi 22 січня 2019 р. у Слобідському НВК відбулася урочиста лінійка до дня Соборності України.

Відкриття нової шкільної котельні у день 100-річчя Соборності України

Закінчується зимовий святковий цикл – три великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна вільною й єдиною.

До уваги батьків та учнів!!!!

Продовжено канікули по Слобідському НВК з 15.01.2019 по 18.01.2019 року включно.

Колядує Слобода

Вітаємо з Різдвом Христовим! Бажаємо тепла і затишку в домі, взаєморозуміння і підтримки в сім’ї, здійснення мрій, великих і світлих цілей, прагнень і досягнень. Достатку Вам, благочестивих думок і справ, віри, миру і любові!

З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2019-й дарує тільки найкраще!

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини