Структура методичної роботи Слобідського навчально-виховного комплексу

АНАЛІЗ  МЕТОДИЧНОЇ  РОБОТИ

ПРЕДМЕТНІ  ТИЖНІ

ЯРМАРОК  ПЕДАГОГІЧНИХ  ІДЕЙ

Результати методичної роботи за 2017/2018 н.р.:

Методична робота спрямована на розв’язання таких завдань:

• надання практичної допомоги вчителям з питань навчання і виховання;
  • удосконалення теоретичних знань і підвищення педагогічної майстерності молодих спеціалістів;
  • вивчення і впровадження в практику передового досвіду і новітніх досягнень педагогіки і психології;
  • оволодіння новими методами і прийомами навчання і виховання учнів;
  • систематичне вивчення і аналіз навчальних програм, підручників, методичних посібників та розробок;
  • удосконалення уроку, як основної форми навчально – виховного процесу;
  • визначення шляхів підвищення якості знань, умінь і навичок учнів.

Методична рада НВК координує всю методичну роботу, акумулює нові, передові ідеї і життя.перетворює їх в життя.

Виходячи з основних завдань методичної роботи, зусилля будуть спрямовані на те, щоб всі методичні заходи збагачували вчителів новинами, більш удосконаленими методами навчання і виховання, знайомили з новою педагогічною, дитячою, художньою та науково - популярною літературою, з досвідом кращих вчителів і класних керівників, озброювали вчителів навичками самостійної роботи.