Всеукраїнський день психолога

День психолога – свято молоде. В Україні своє професійне свято психологи і люди, які причетні до цієї професії, відзначають щорічно 23 квітня. А щоб цей день провести цікаво та пізнавально, а головне - щоб він  запам'ятався учням ліцею надовго, практичним психологом  Кожокар Іриною Анатоліївною серед учнів 5 - 11 класів був проведений квест  під назвою "Слідопити".  Цей захід  розширив знання учнів про психологію, допоміг трішки більше дізнатись про кольоротерапію та найголовніше -краще пізнати себе.

Кожен клас, після першого уроку отримав конверт  в якому був  лист,  з першим завданням та  інструкція до нього. Саме завдання підказка-алфавіт, яка допомогла  з паролем для переходу до наступного завдання.

Наступне завдання учні отримали в електронному вигляді. Суть завдання полягала в пошуку символу психології  по школі. Знайшовши символ його необхідно сфотографувати і відправити на адресу шкільного психолога .

Далі необхідно було створити картину настрою, дотримуючись кольорової гами. Для цього кожен клас отримує індивідуальне завдання. Тут потрібно впізнати колір за його характеристиками, впливом на здоров'я та емоційний стан людини.

Першими завдання виконали учні 6,7 та 8 класів. МОЛОДЦІ!!!! І місце)))

ІІ місце розділили учні 11 та 5 класів)))

ІІІ місце - учні 9 класу)