Відкриття меморіальної дошки

Сьогодні, 27.04.2023р.,на нашому ліцеї з'явився пам'ятний знак, який увіковічнив пам’ять загиблого героя, випускника нашої школи - Романа ВІТАНЧУКА.
   У церемонії відкриття меморіальної дошки взяли участь Новоселицький міський голова Марія НІКОРИЧ, начальник відділу освіти Новоселицької міської ради Аделіна РУСНАК, командир підрозділу 4 відділу Чернівецького РТЦК та СП майор Юрій МІЛЕНТІЙ, голова організації профспілки працівників освіти Лілія Єремейко, староста села Слобода Анатолій РОТАР, старости сіл Рокитне, Малинівка, родина Героя.
   Рома віддав найдорожче, що у нього було – своє життя за мир і спокій у наших домівках, за волю і незалежність нашої держави. За те, щоб ми могли працювати, навчатися, милуватися красою рідної землі і просто жити.
   Тепер щоранку Рома буде зустрічати нас біля рідної школи привітною і доброю посмішкою і нагадуватиме про те, що ми маємо здобувати міцні знання, які зараз так необхідні нашій державі, щоб робити її ще сильнішою, ще кращою і могутнішою.
Ця меморіальна дошка буде пам’яттю для нащадків про те, як потрібно любити свою землю і як потрібно любити свою Україну.
Кожен, хто буде проходити поруч, буде низько вклонятися Герою і дякувати Роману за його патріотизм, за його сміливість, за відвагу і героїзм.
    Герої української землі не вмирають і світла пам’ять про них буде жити вічно в широких пшеничних полях, синьому небі, у бистрих водах наших річок. Україна вистоїть і переможе!
Дякуємо усім, хто долучився до вшанування пам’яті загиблого Героя
 ВІТАНЧУКА РОМАНА ЛЕОНІДОВИЧА.
  Слава Україні! Героям слава!