Звітування директорки Тамари Іванівни Коляско за 2022/2023 навчальний рік

20 червня 2023 року в ліцеї відбулося звітування директорки Тамари Іванівни Коляско  про роботу ліцею  за 2022/2023 навчальний рік, яке проводиться  відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», Положення про загальноосвітній навчальний заклад. Самозвіт директорки - це не тільки факти, цифри, таблиці, моніторинг, аналітика та планування Це підсумок роботи в команді, це крута перспектива розвитку та вдосконалення!

На загальних зборах були присутні: староста села Ротар  Анатолій  Ілліч, трудовий колектив, батьки.

Тамара Іванівна  провела  аналіз роботи ліцею за чотирма напрямами: освітнє середовище закладу, оцінювання здобувачів освіти, професійна діяльність педагогічних працівників, управлінська діяльність. Передувало цьому анкетування вчителів, батьків і учнів, на  основі  яких зроблені діаграми,  які були продемонстровані у  презентації.  Під час звіту всі присутні змогли пригадати шкільні події, предметні тижні, відкриті уроки, цікаві івенти, що відбувалися впродовж навчального року, а це - традиційні шкільні свята, заходи патріотичного виховання, правовиховна та  волонтерська робота колективу, робота з обдарованими учнями, методична робота, наші досягнення та зміцнення матеріально-технічної бази ліцею. Це наполеглива спільна праця вчителів, працівників ліцею, учнів та їхніх батьків. Ми навчали, виховували, донатили, волонтерили, ми навчилися бути гнучкими і мобільними, підтримувати один одного…Ми міцно тримали свій освітянський фронт…  І все це під мудрим керівництвом  Тамари Іванівни - творчої, наполегливої, креативної директорки, яка мотивувала і надихала нас. За підсумками зборів робота директорки  Тамари Іванівни одноголосно визнана задовільною.

Дякуємо усьому шкільному колективу за наполегливу, самовіддану  роботу і співпрацю впродовж навчального року!

Деталі за посиланням