Відкриття дошкільної групи " Малятко "!

На  білому  світі  є  різні  країни,

Де  ріки,  ліси  і  лани...

Та  тільки  одна  на  землі  Україна,

А  ми  її  доньки  й  сини!

Сьогодні  країна  відзначає - День  Державного  Прапора  України.  У цей  значний  для  нас  день  та  в  переддень  32 - ї  річниці  Незалежності  України  в  Слобідській  гімназії  відбулася  довгоочікувана  та  радісна  подія - було  урочисто  відкрито  дошкільну  групу  " Малятко ".

На  свято  завітали:  голова Чернівецької  обласної  державної  адміністрації -  начальник  обласної військової  адміністрації -  Руслан  Васильович  Запаранюк,  голова  Новоселицької  міської  ради - Марія  Іллінічна  Нікорич,  заступник  директора  Департаменту - начальник  управління  освіти,  науки  та  цифрової  трансформації - Оксана  Іванівна  Гринюк,

староста  Старостинського  округу  села  Слобода - Анатолій  Ілліч  Ротар,  начальник  відділу  освіти  Новоселицької  міської  ради - Аделіна  Іванівна  Руснак,  головний  спеціаліст  відділу  освіти  Новоселицької  міської  ради - Ганна  Леонтівна  Вакарчук,

голова  об’єднаної  профспілки  освітян - Лілія  Іванівна  Єремейко,   отець - Корнилій  Олександрович  Тесліцький  та  гості,  вчителі,  батьки,  діти.

У  такий  нелегкий  для  країни  час  є  все  ж  таки  і  радісні  моменти,  такі  як  відкриття  дошкільної  групи  гімназії,  для  майбутнього  нашої  держави - для  дітей.

Зі  словами  привітання  виступили  присутні,  побажали  всім  здоров’я,  добра,  ясного  сонечка,  мирного  неба,  перемоги  та  щасливої  долі.  Малюкам  подарували  різні  подарунки.  Після  урочистої  частини  дошкільнята  перерізували  символічну  стрічку,  а  гості  охоче  оглянули  приміщення  дошкільної  групи  " Малятко ".

Отець  Корнилій  освятив  кімнати  та  благословив  молитвою  малечу.

Многалія  літа  всім,  хто  подбав  про  те,  щоб  малюки  росли  і  навчались  у  дошкільнії  групі!

В  добрий  час,  дорогі  діти!