День пам'яті захисників України

Поділіться статтею з друзями: 
Сьогодні – 29 серпня – День скорботи, День вшанування всіх Героїв, які загинули в російсько-українській війні. Чоловіків та жінок, які ціною власного життя відстоювали свою країну, майбутнє, оберігали усіх нас. 
Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. 
29 серпня – дата, яка завжди зберігатиме спогади про один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з-під оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді російське керівництво – традиційно для себе – порушило домовленості: українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором». Їхній шлях пролягав через соняшникові поля. Тому традиційним символом пам’ятного дня 29 серпня став соняшник.
Учні нашої гімназії сьогодні також вшанували пам'ять всіх, хто загинув за Україну. Вони власноруч виготовили соняшники, як символ полеглих Героїв.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших односельчан: Вітанчука Романа, Катеренчука Руслана та всіх Героїв, які загинули за вільне, мирне та щасливе майбутнє України.
Слава Україні! Героям Слава!