Атестація 2007

Педагогічна гра «Педагогічна палітра»

Хай Вас минають спалахи журби,

Хай доля щастя стелить килимами,

Хай поміж нами буде назавжди

Любов, яку не вимовиш словами.

Учителю! За Ваш невтомний труд,

За доброту безмежну, безнастанну

Сьогодні Ваші учні віддають

Вам свою вдячність щиру і пошану!

Шановні присутні!

Ми раді вітати Вас в цій ошатні барвисто – кольоровій залі

і запрошуємо ... на ПЕДАГОГІЧНУ ПАЛІТРУ.

Давним – давно, коли земля мала тільки сіре та зелене вбрання, Веселка піднялася дуже близько до сонця. ЇЇ кольорові краплі пролилося вниз - так з’явилися на Землі квіти, кущі, і скільки змішалося барвистих відтінків веселки стільки втілилось їх у забарвленні рослин. Ось так за легендою з’явилися на нашій землі кольорові рослини. Світ став кольоровим. Як у природі не існує різнобарв’я кольорів, так і праця вчителя різностороння і багатогранна.

Деякі психологи стверджують, що з того, який колір любить та чи інша людина, можна визначити її характер. Отже, який колір Вам до вподоби? (Тест)

А наша палітра так само містить різні кольори, але тільки в умілих руках художника вони допомагають створити справжні шедеври мистецтва. Саме сьогодні ми пропонуємо ПЕДАГОГІЧНУ ПАЛІТРУ, бо атестуються справжні майстри своєї справи.

Давайте подивимось на нашу Палітру і відкриємо першу барву – зелену. Адже зелений колір) – особливий для людини. Це колір життя. Він регулює емоційне життя людини і позитивно впливає на всі функції й органи.

Вікторина „Кругозір”. Для цієї вікторини пропонується 5 конвертів. а в кожному з них є по п’ять запитань різного плану. За допомогою кубика Ви обираєте номер конверта. Успіхів Вам!

Учитель – це невидимий диригент. який вчасно чує, помічає, підправляє, підтримує кожного вихованця, залучаючи його до співпраці. Суть педагогічного бачення – у шанобливому ставленні вчителя до дитячих захоплень, у вмінні ненав’язливо „вплести” їх до канви уроку. На своєму уроці Ви диригенти, тому ми запрошуємо у .... Майстер – клас. (червоний колір)

Наступним буде те, що ми поділимося на групи (червоний, зелений)

Завдання пропонується з методики Амонашвілі - вчителя – новатора, гуманіста, який дає настанови:

Вірити в безмежність дитини;
Вірити в свою іскру божу;
Вірити в перетворюючу силу гуманної педагогіки.
За ключовими буквами вписати терміни, що стосуються даної науки. Позиція букв може бути різна, а для зразка – слово учень.

слова – ПЕДАГОГІКА, ПСИХОЛОГІЯ. (додаток)

Бережно торкатися струн дитячої душі.
Душа дитини – нерозкрита книга.

ЇЇ торкнешся – і себе згадаєш

Так обережно сторінки гортаєш

Й виписуєш рядки неписані іще.

Синій колір – символ пам’яті і інтуїції, логіки мислення. Просимо дати відповіді на питання за допомогою „ "Відкритого мікрофону”.

- Що потрібно людині для досягнення успіху у житті?

- Від чого залежить настрій?

- Які риси характеру притаманні ввічливій людині?

- Що таке успішний урок?

- Що таке сучасний урок?

Жовтий колір - колір гарного настрою, радості, спокою, це колір сонячного сплетіння, який акумулює та розподіляє енергію. А щоб передати свій настрій, заглянемо у майбутнє і спробуйте намалювати проект „Школу майбутнього”.

Для цього Вам знадобиться: папір, кольорова фарба з пензликами, прості олівці, резинка.

Майбутнього школа. Якою їй бути ?

Ввібравши все цінне, віками набуте,

Вона стане місцем крилатої мрії,

Де зріють таланти, міцніють надії,

Де кожен найменший ваш успіх помітний,

Як вогник бажання в очицях привітних!

Обладнана школа, з фундаментом гарним,

І профільна: з нахилом гуманітарним,

Спортивним, технічним чи економічним.

У школі цій буде усе естетичним!

Навчальне приладдя – найкраще у світі

Все буде прекрасне в майбутній освіті.

Активна методика – поштовх до дії,

Це – школа майбутнього, школа надії!

Це – пошук талантів, пробудження думки,

А ще – це довір’я, це дружні стосунки:

Учитель – батьки, вихователь – дитина,

Учитель – дирекція, школа – родина!

Це злагода, дружба в шкільнім колективі,

Де всі: педагоги і діти – щасливі.