Творчі майстерні фахових спільнот

Робота фахових спільнот гімназії направлена на  підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, їх науково-теоретичного та загальнокультурного рівня, можливість  реалізувати творчіть, креативність.

Відбулося перше засідання фахової спільноти вчителів природничої  та математичної галузей. Проблема, над якою працює фахова спільнота: "Впровадження інноваційних технологій навчання для активізації пізнавальної діяльності учнів". Члени ФС ознайомилися з рекомендаціями МОН щодо викладання навчальних  предметів та  інтегрованих курсів природничої та математичної галузей ЗЗСО у 2023/2024 н.р.  Обговорили план роботи  ФС на 2023/2024 н.р., ознайомилися з професійним стандартом вчителя.

"Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися, хоча б зовні він і здавався бездіяльним". Саме ці слова Григорія Сковороди були епіграфом засідання  фахової спільноти вчителів початкових класів. На засідання вчителі заслухали звіт керівника спільноти про роботу в минулому році та визнали її задовільною.Опрацювали інструктивно-методичні матеріали про структуру 2023-2024 навчального року та  обговорили методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у початкових класах у 2023-2024 н.р. Обговорили питання проведення сертифіації педагогічниих працівників у 2024 році.

Зміцнення здоров’я  та формування здоров’язберігаючої   компетентності здобувачів освіти - основні питання,  які хвилють педагогів фахової спільноти  вчителів   технологічної, мистецької, фізкультурної, соціальної  та здоров”язбережувальної  галузей .Особливо  це питання надзвичайно важливе у період воєнного стану, коли учні, вчителі та батьки знаходяться в стані постійної тривоги та стресу. Значно погіршується психічна складова здоров’я. яка впливає на фізичний та емоційний  стан організму людини. Тому актуальним є  формування здоров’язберігаючої   компетентності здобувачів освіти.