"Безпека - понад усе"

Безпека життя  –  є найголовнішим  питанням сьогодення. З метою поглиблення  знань з безпеки життєдіяльності, у  рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дорожнього руху 10 листопада вчителем біології та основ здоров’я  Боднарюк А.В. були проведені наступні заходи:

• урок з предмету «Здоров’я, безпека, добробут» у 5 класі на тему «Правила для пішохода»;
  • уроки з основ здоров’я у 6 класах на тему «Безпека руху велосипедиста» ;

бесіда  «Безпека на дорозі» у 7 класі.

Також цього дня до гімназії завітали почесні гості. Пізнавальна зустріч учнів  5-9 класів  з інспектором ювенальної превенції ГУПОУНП в Чернівецькій області старшим лейтенантом поліції Гуцу Романом Дмитровичем та поліцейським офіцером Новоселицької ТГ Нікітоя Олексієм Олександровичем поглибила знання  школярів про правила дорожнього руху, відповідальність за свою поведінку.

Співпраця гімназії   з працівниками правоохоронних органів дуже ефективна, адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння приймати правильні рішення, знати свої права та обов’язки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпеки на дорозі, безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Дані заходи покликані популяризувати дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед здобувачів освіти, з метою підвищення безпеки дорожнього руху в період дії воєнного стану, зниження аварійності на дорозі, попередження травматизму  учасників дорожнього руху, активізації роботи щодо профілактики всіх видів дитячого травматизму, збереження життя та здоров’я дітей.