Тиждень знань і основ безпеки життєдіяльності і безпеки дорожнього руху!

На  виконання  плану  роботи  відділу  освіти  Новоселицької  міської  ради,   наказу  відділу  освіти  Новоселицької  міської  ради  від  17.10.2023р.  №140  " Про  безпеку  життєдіяльності  та  безпеку  дорожнього  руху "

у  ліцеї  з 06 по 12 листопада  2023  року  пройшов  Тиждень  знань  з  основ  безпеки  життєдіяльності  та  дорожнього  руху.

Впродовж  тижня  були  проведені  заходи: книжкова  виставка " Безпека  дорожнього  руху ",  конкурс  малюнків " Твій  друг - дорожній  рух ",

" Пожежна  безпека ",  гра " Пожежна  безпека " ( 1 - 5 кл. ),  відеоурок  з  Патроном  " Вибухонебезпечні  предиети!",

урок  основ  здоров’я  " Правила  для  пішохода " - 5  клас,  круглий  стіл  на  тему  " Правила  дорожнього  руху  для  велосипедистів. Безпека  руху  велосипедиста " - 6 клас,  бесіда  " Безпека  на  дорозі " - 7 клас,

зустріч  учнів  з  представником  Національної  поліції  на  тему  " Дотримання  правил  дорожнього  руху",

інформаційна  хвилинка  " Мій  шлях  зі  школи  додому ", бесіди  зі  здобувачами  освіти,  що  мають  велосипеди,  роликові  ковзани,  скейти, з  питань  безпеки  дорожнього  руху  та  " Повітряна тривога ",  перегляд  відео  " З  чого  починається  безпека ".