Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2023/2024 н.р.

Відповідно до наказу відділу освіти  Новоселицької міської ради №181 від 27.12.2023 р. «Про підсумки проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2023/2024 н.р.  серед учнів закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської ТГ» переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали: з математики (вчителька Проданюк М.С.)  учениця 9 класу Топорівська Людмила - І місце; учениця 7 класу Ротар Каріна - ІІІ місце; з біології (вчителька Боднарюк А.В.) учениця 9 класу Топорівська Людмила - ІІ місце; з географії (вчителька Ротар Т.В.) учениця 9 класу Топорівська Людмила - ІІІ місце; з трудового навчання (вчитель Кожухар В.М.) учень 9 класу Сивак Павло - ІІ місце.

Вітаємо з перемогою учнів гімназії та щира подяка вчителям-наставникам за підготовку.  Бажаємо подальших здобутків та перемог!