Виховний захід: "Свіча Голокосту не згасне"

27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років, призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин.
         З метою поглиблення знань учнів з «проблемних» тем історії, ознайомлення з  трагічними подіями Голокосту, як одним із прикладів жорстокого ставлення нацистів до людей, формування основи культури і толерантності у міжнаціональних відносинах, виховання співчуття, співпереживання, почуття гуманності, гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших, вчителем  історії   Коляско  І.С.    було   проведено   відкритий   виховний   захід:   "Свіча  Голокосту  не  згасне".
         Учні та педагоги  приєдналися до світової спільноти, щоб висловити свою скорботу про мільйони загублених життів співвітчизників, адже 27 січня у різних країнах світу вшановують пам'ять жертв Голокосту . Це – День віддання належної шани жертвам масових розстрілів людей, переважно єврейської національності,  здійснюваних німецьким окупаційним командуванням під час Другої світової війни.
    У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я яким - Голокост. Цю втрату ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися!

Також класні керівники провели тематичні години спілкування, приурочені цій трагічній в історії людства продії.