Відкритий урок з технологій у 5 класі

Згідно плану проведення педагогічних івентів у гімназії, 13 лютого 2024 року,  у 5 класі, вчителем трудового навчання та технології Кожухар В.М., був проведений відкритий урок з технології  на тему «Виконання технологічних операцій з виготовлення виробу».

Було створено сприятливу психологічну атмосферу .  На уроці діти  пригадали,  які  грали настільні  ігри та чи  мають їх вдома. Розпочали вивчення нової теми,  активізувавши  знання. Зробили це за допомогою гри «Хрестики-нулики».

Ніщо не впливає так на відчуття власного успіху, як можливість кожного учня взяти участь у грі. Гра – основний вид діяльності, засіб пізнання навколишнього світу. Тому на уроці учні були ознайомлені із правилами гри, в яку вони грали.

Ознайомившись із технікою безпеки під час виконання виробу, учні розпочали виготовляли гру «Хрестики – нулики» . Адже гра та виготовлення її своїми руками  майже вмить породжує бажання долати будь-які труднощі, які трапляються в процесі навчання. Підсумували  урок кольоровим самооцінюванням та рефлексією успіху, де діти висловлювали свою думку про те, що їм сподобалося на уроці, що вдалося і над чим ще треба працювати.