Лінійка-реквієм «У нашій пам’яті вони залишилися назавжди»

Сьогодні, 20.02.2024 р.ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, котрі  з небес  споглядають за нами та нашими вчинками. Майдан став символом боротьби, символом утвердження  прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.  І за цю боротьбу,  за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі.  І більшість  з них – молоді, сильні. Ті, хто лише починав жити….

У  гімназії  пройшла  лінійка-реквієм по вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні,  яку  підготував вчитель  історії  Коляско І.С. разом  із  учнями  7  класу. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги  та самовідданості,сили духу і стійкості громадян,завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя  під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України та за ініціативи вчителя образотворчого мистецтва Ротар Т. В. учні 5-7 класів долучилися до інформаційної кампанії «Ангели небесного легіону», зокрема тихої акції «Ангели памʼяті» які малювали та виготовляли паперові витинанки у формі ангелів як символ пам’яті про загиблих на Майдані.

Класними керівниками  було проведено цілий ряд заходів з учнівськими колективами: тиха акція"Ангели пам'яті"; бесіди "Герої Небесної Сотні", «Памʼять Героїв Небесної  сотні», "Герої не вмирають" майстер-клас (виготовлення паперових ангелів); виховні справи  "Герої небесної сотні", "Ангели Небесної сотні"; перегляд   фільмів ''Україна. Майдан. 2014'', "День пам'яті героїв Небесної сотні" та ін.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай память всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!

Убиті в столиці герої мають стати прикладом для кожного свідомого українця, що маємо робити все від нас залежне, щоби ті смерті не були марними.  Країна після трагедії стала іншою і потребує реальних змін в усіх сферах життя. Небесна сотня –новітні герої України. Вони полягли за нас із вами, юні, чорноброві хлоп’ята, яким судилося вже стати чорнобривцями, як сказав поет. Їхній приклад має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння.