Збиратися разом – це початок. Триматися разом – це прогрес. Працювати разом – успіх!

Поділіться статтею з друзями: 

 

03 червня 2024 року у Слобідській гімназії відбулися профспілкові звітно-виборні збори. На порядок денний були винесені наступні питання:

  • Звіт про проведену роботу профспілкового комітету первинної профспілкової організації за звітний період.
  • Звіт про роботу ревізійної комісії первинної профспілкової організації.
  • Про вибори голови первинної профспілкової організації.
  • Про вибори профспілкового комітету первинної профспілкової організації.
  • Про вибори ревізійної комісії первинної профспілкової організації.
  • Вибори делегата на звітно-виборну профспілкову конференцію Об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки.
  • Про делегування представника первинної профспілкової організації до складу комітету Об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки.

Під час виступів та обговорень збори високо оцінили роботу профспілкового комітету. Зокрема, члени профспілкової організації зазначили, що завдяки зусиллям ПК у колективі створений сприятливий морально-психологічний мікроклімат та позитивний імідж навчального закладу.

Основною метою в роботі профспілкового комітету є піклування про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади, надання членам профспілки допомоги у вирішенні як професійних, так і соціальних питань, підтримка молодих спеціалістів, ветеранів праці.

Одностайним рішенням звітно-виборних зборів первинної профспілкової організації  головою первинної профспілкової організації було обрано Мальвіну Степанівну Проданюк. Бажаємо Мальвіні Степанівні невичерпної енергії, профспілкової наснаги, нових професійних надбань, успіхів у напруженій праці по захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки гімназії. Нехай Ваш запал до роботи ніколи не згасне! Нехай колектив, колеги та всі профспілкові члени поважають Вас! Ми впевнені, що Ваш досвід роботи, професіоналізм, наполегливість, сумлінність та відданість справі сприятимуть розвитку профспілкового комітету гімназії.

Також збори відмітили, що тільки завдяки тісній співпраці профспілки та адміністрації, гімназія стає школою розвитку та самореалізації особистості. Такий тандем сприяє ефективній організації освітнього процесу. Адміністрація гімназії у свою чергу підтримує добрі починання та задуми профспілкового комітету.

Кожному члену профспілки надається можливість творити, виразити свою індивідуальність, висловити свою думку, проявити принциповість та ініціативу. Отже, сучасна профспілка – це мобільний, консолідуючий орган. Суть якого – допомагати людям. Профспілка свої завдання виконує!

За профспілками – майбутнє! Разом – ми сила!