Відзначення Дня пам'яті та примирення

Вклонімося усім полеглим, схилимо голови в журбі й задумі. Покладімо квіти до могил, в молитві пом'янімо всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни.

Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших...

День Перемоги є днем торжества безсмертного подвигу народу - переможця над фашизмом, всенародної пам'яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини.

Ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто приніс перемогу над загарбниками, пройшов через лихоліття війни. Війна, найжорстокіша і найбільша в історії нашого народу, залишилася у минулому і навічно в пам’яті людській.

Педагогічний та учнівський колективи Слобідського НВК взяли участь у святковому мітингу, приуроченому 73-й річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні. З вітальним словом до ветеранів, учасників бойових дій, солдатських вдів, дітей війни, гостей свята звернулися сільський голова Федоряк В. М., директор Слобідського НВК Коляско Т.І., сільський бібліотекар Сімак Д. І., секретар сільської  ради Кукущук С. В., та учні НВК.

Символ відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги — червоний мак.

Це міжнародний символ пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, алюзія кривавового сліду від кулі, що передає страждання та смерть.

Пам'ятаємо!