З професійним святом Вас, любі вчителі!

Бути вчителем – це здійснювати подвиги кожного дня!

Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічає одне з  найпотрібніших свят – день вчителя, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
 Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

Коли настає День Вчителя, в школах панує атмосфера свята. Школярі вітають своїх улюблених вчителів, дарують їм квіти і маленькі знаки уваги. Проте найголовніший подарунок у цей день - це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але дійсно потрібної вчительської праці.

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. 29 вересня 2017 року відбулося таке свято і в Слобідському НВК. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського життя, в яких брали участь учні Слобідського НВК. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.
     День самоврядування пройшов на вищому рівні, а учні 10-11 класів в цей день відчули себе справжніми вчителями. Нехай лише на день, але для них це був справжній подвиг.

Дорогі вчителі!
Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Зі святом Вас, міцного здоров’я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів!

Хочемо побажати всім працівникам освіти
     Щастя і здоров’я міцного!
     Учнів вдячних!
     Чистих світанків,