Новорічне свято

НОВОРІЧНЕ ВІДЛУННЯ ДОБРИХ СЕРДЕЦЬ!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий 2018 рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

Не обминув радісний, святковий настрій і  наших учнів Слобідського НВК. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!

Напередодні канікул у НВК відбулися новорічні свята, що дали змогу всім учням НВК отримати багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показати свої таланти під час виступів, проявити увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.
А яким цікавим та яскравим стало Новорічне свято, коли до дітей з пухнастою красунею- ялинкою та солодкими подарунками завітали ДІД МОРОЗ та СНІГУРОНЬКА. Привітавши присутніх зі святом, Дід Мороз та Снігуронька побажали всім міцного здоровя, миру та злагоди, щоб усі мрії у новому році здійснилися.

З Новим роком!