День Святого Валентина

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У Слобідському НВК у цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Також можна було приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

У всій школі панувала дружня і схвильована атмосфера. Учні до свята готувалися  сумлінно. Кожен клас старався як найкраще оформити свій клас.

Саме тому 13 лютого 2018 року в НВК відбулася тематична лінійка «Без любові немає життя».

Першими привітати учнів вийшли ведучі. Вони розповіли про історію свята, що було дуже цікаво, далі була проведена конкурсна програма. Серед учнів було обрано 6 пар, які змагалися за звання кращої пари школи. Вони активно змагалися в конкурсах, брали участь у естафетах і розумових вікторинах. Всі учасники конкурсів були нагородженнісолодкими призами. Далі, за звичаєм, всі обмінювалися щирими привітаннями і маленькими листівочками у вигляді сердечок з побажаннями. Це було чудове свято, де всі отримали гарні враження.
Лінійка такого плану виховує в учнів ціннісне ставлення до себе, культури і мистецтва