Як ми відзначали день космонавтики…

Свято приурочене першому польоту людини в космос. 12 квітня 1961 року Юрій Гагарін здійснив перший орбітальний обліт планети Земля. Він стартував з космодрому "Байконур" на кораблі "Восток-1" і пробув у космосі 108 хвилин.

12 квітня  2018 року  у  актовій  залі НВК відбулася  тематична  лінійка.

Учні  10  класу  Бойчук  Юлія,  Сімак  Юлія та  учениця  9 класу  Ротар  Марія   ознайомили  усіх   присутніх   із  історією  мирного  освоєння  космосу, здійснивши  віртуальну  екскурсію  до  музею  мирного  освоєння  космосу.

Також  усі  присутні   ознайомились  із  внеском    українських  учених  у  розвиток  космонавтики.

Хвилиною  мовчання  вшанували  пам'ять  першого  космонавта  незалежної  України – Леоніда  Каденюка.

З  цікавістю усі  присутні  слухали  виступ  сільського  бібліотекаря Сімак  Домки   Іллівни,  яка  презентувала  виставку  літератури  на  тему:  «Наука  космонавтика  та  її  творці».

По  завершенню  теоретичної  частини  усі слухачі   стали  активними  учасниками    Космічної  вікторини.

Учні  5-7  класів  Кирилова  Яна,  Формос  Святослава  та  Кольцюк  Анастасія представляли    свої  малюнки,  присвячені  космічній  тематиці.

Потім  розпочалися  Космічні  розваги.

Конкурс "Справжній космонавт"

Для його проведення на підлогу кладеться стрічка. Кожен конкурсант перед початком свого маршруту 10 разів обертається навколо себе, а після намагається пройти по прямій, не сходячи з дороги швидше за всіх.

А потім ми помандрували Космічною дорогою

Конкурс  "Крісло космонавта"

Запрошується по одному учаснику із залу. Учасники сідають в крісло, і не покидаючи його намагаються зібрати навколо себе 10 листків з назвами предметів які би вони взяли з собою у космос ( відстань до них повинна складати не менше півметра).

Конкурс  "Сніданок космонавта"

На нитці прив'язують кілька яблук і пропонують дітям з'їсти фрукти, не торкаючись їх руками. Майже як в умовах невагомості. Виграє той, хто з'їсть свій "сніданок".

Усі весело і пізнавально провели час, а найактивніші - отримали нагороди!