Дня Миру та Дня партизанської слави!

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наш НВК. 21 вересня 2018 року  у  НВК  відбулася  тематична лінійка  присвячена  Дню Миру та Дню партизанської слави.  Учні 5-11 класів презентували стінгазети  «Діти миру – за мир!»,  та виступи, в кожному з яких зазначалося про те, що життя на Землі є найголовнішою ціною. Учні 1-11-х  класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Голуб миру у моїм вікні»,  прикріпивши паперові голуби на вікна НВК, аби показати наскільки важливим є МИР, СВОБОДА, ДОБРО і ПОВАГА. В класах проведені бесіди та виховні справи на теми: «Мова Миру починається з мене», «Мир на планеті – щастя всім дітям», «Партизанський рух на теренах України» Під час перерв лідери учнівського самоврядування організували та провели для учнів школи «Пісенний вернісаж Миру»,  танцювальний флеш-моб «Діти Миру – за Мир!» Учні НВК стали активними учасниками конкурсу малюнків на асфальті «І дорослі, і малі хочуть миру на Землі!»