В нашому НВК  до Дня Гідності та Свободи було проведено загальношкільну лінійку, мета якої-вшанувати патріотизм і мужність  громадян країни, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, кого було вбито на майдані, тих, хто залишив земне життя у 2013-2014 рр. Це наша Небесна сотня. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодну душу.

Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять Героям Майдану і воїнам – захисникам України, які загинули за світле майбутнє України під час проведення на Сході України АТО.

Нехай же вам, герої, віддає

Святий Петро ключі від того раю,

Де убієнний ангелом стає,

Бо він герой – герої не вмирають.

Герої не вмирають. Просто  йдуть

Із поля бою – в небо. В лицарі – зі смерті.

Пливуть човни, пливуть човни.

Пливуть …

«Героям слава», – вписано у серці.

В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!