Тиждень біології

3  грудня 2018 року у  НВК розпочався тиждень біології.

Найдавніша на планеті

Між наук цариця, –

Біологія – цікава,

Вірна помічниця.

Саме під таким гаслом 3 грудня відбулося відкриття тижня, яке провела вчитель біології Боднарюк А.В.

Здобувачі освіти  провели флешмоб  «Червону стрічку носять не байдужі», адже  червона стрічка - це символ підтримки ВіЛ - позитивним людям.

Червона стрічка майорить

Це символ з СНІДом боротьби

Колір біди в собі таїть!

Попереджає: Життя – це мить!

Усний журнал  з презентацією«Скажімо СНІДу – ні!"розширив знання учнів про ВІЛ/СНІД.

Як почуєш – серце завмирає,

Від Сніду наслідки сумні,

Від нього ліків ще немає,

Тому ми скажем:   Сніду – НІ!

4 грудня був проведений конкурс малюнків,колажів, плакатів серед учнів 5-9,11 класів "Цікава біологія"

5 грудня у рамках тижня біології учні переглянули відеофільми “Чи потрібно вакцинуватися  від кору?”,«14 фактів про здоров”я людини та  стимул до здорового

способу життя».

Проведений біологічний ярмарок, на якому здобувачі освіти мали  змогу показати міцні знання з цікавої науки – біології і обміняти їх на солодкі смаколики. Це був  ярмарок пізнання, нових ідей та творчості.

На ярмарку нашім веселім, багатім

Є чим дивуватись й себе показати.

Тут терміни біологічні усі пригадають

Бо знання з біології відмінні всі мають.