Тиждень Духовності

Згідно наказу відділу освіти Новоселицької районної державної адмістрації від 17.04.2019 року №88, з метою підвищення якості виховного простору у дусі національного-патріотичного виховання, на засадах християнських та загальнолюдських цінностей у Слобідському НВК з 13.05 по 17.05.2019 було проведено Тиждень духовності .

Тиждень був розпочатий тематичною лінійкою. Учні 9 класу розвовідали про духовні цінності, була здйснена  віртуальна подорож по Україні, здобувачі освіти дізналися про історію створення світу та християнства нашої Батьківщини.

У вівторок бібліотекар НВК  Федоряк С.І. провела урок «Добро починається з тебе»

Також протягом тижня проводився конкурс малюнків «Сторінками Святої книги». Наші учні мали змогу проявити свої здібності!

Була проведена акція «Допомога і підтримка».

Відбувся фотоконкурс «Святині моєї місцевості». Кожухар В.М разом з вихованцями НВК провів екскурсію по святинях нашого села.

Приносіть з собою вогник Доброти , Любові і Радості. Нехай цей вогник горить і не згасає у ваших серцях, надихає вас на добрі справи. Адже людина не повинна зупинятися творити добро. Добре діло – це найкращий дар Богові і людям.