День Збройних сил України

День Збройних сил України  – це свято мужності й геройства

грудня Україна відзначила День Збройних Сил. Цього дня 28 років тому Верховна Рада ухвалила надзвичайно важливі закони −  «Про оборону України» і "Про Збройні Сили України".

Збройні Сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності кордонів на суходолі, на морі та в повітрі.

Сучасна Українська армія одна з кращих у світі, особливо після 23 лютого 2014 року коли розпочалася російська збройна агресія проти України. Україна не тільки взялася за переозброєння війська, а й за оснащення та екіпіровку самих військовослужбовців за стандартам НАТО. Проте найголовніше нині в армії – це її склад. Мужні солдати та командири загартовані війною, які довели, що часто просто сила духу здатна змусити відступити навіть добре оснащеного ворога.

З метою патріотичного  виховання  учнів, спонукання до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробудження  національної свідомість що до захисту Батьківщини, виховання  почуття  любові до рідної землі,  розвитку  фізичних  здібностей та  творчість по Слобідському НВК пройшли ряд заходів:

- бібліотекар Федоряк С.І. разом з дівчатами школи  провела святкову лінійку на тему: «День Збройних Сил України – це  мужності й геройства свято»;

конкурс малюнків «Хай мир панує в рідній Україні» провела Ротар Т.В.;

Вчитель Попов Валерій Олексійович  провів для учнів 8-10 класів єдиний урок мужності на тему : « Сучасна екіпіровка та озброєння солдата  – залог  перемоги в бою»;

змагання з двоборства (Стрільба з Пневматичної гвинтівки та спорядження магазина АК патронами) серед юнаками 8-10 класів, переможцем яких став Віщак Андрій учень 9 класу;

Топорівський Богдан, учень 10 класу, здобув перемогу у турнірі  з настільного тенісу.

Слобідський НВК вітає всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України! Ми пишаємось своїми героями. Дякуємо вам!

Більше фотографій за посиланням http://valeripopov.blogspot.com/p/blog-page_7.html