Обласний конкурс Веб-дизайнерів та користувачів персональним комп'ютером

Учні  нашого  НВК  Ротар Валерія  та Віщак  Андрій  стали  переможцями  обласного  конкурсу  Веб-дизайнерів  та  користувачів  ПК,  який  відбувся  18.12.2019 р.  на  базі  Чернівецького  ОЦНТТУМ.

Учасники конкурсу продемонстрували  високий  рівень  володіння   програмними продуктами персонального комп’ютера в  номінаціях:
– WEB-дизайн (створенная веб-сторінки за темою «Конвенції про права дитини – 30 років»);
– Користувачі комп’ютером (завдання в програмах Word, Excel, Power Point).

Підготовка  до  конкурсу  була ретельною  та  завзятою, щоденною  та  сумлінною.

Ротар  Валерія  опанувала  технології  створення  веб-сайтів і  успішно  виконала  домашнє  завдання -  створила веб-сайт на тему: “Основні напрямки і способи енергозбереження за видами  енергії”http://saveenergy.kl.com.ua/

Віщак  Андрій  освоїв  просунуті  навички  роботи  з  пакетом  офісних  програм та  створив буклет  на тему  «День  програміста»   за допомогою офісної програми Publisher.

ВІТАЄМО  З  ПЕРЕМОГОЮ!!!  МОЛОДЦІ !!!

Наші  учні показали високий рівень компетентності в ІТ-технологіях!!!

Саме на конкурсі юних веб-дизайнерів та користувачів ПК вони  вперше!!!

Тож особливо радує такий високий СТАРТ !!!

ТАК  ТРИМАТИ!  Не зупинятися на досягнутому!

Нових вам вершин та злетів!!!