Педагогічна НЕконференція

НЕконференція - це творчий звіт,
Це  сходинка  до  професійного  зростання,
Це  крок  вперед, майстерності  політ,
З  колегами  цікаве  спілкування.
НЕконференція - педагогічне свято
Майстерності, таланту і краси.
Вона показала, чого ми варті
І що ми зможем дітям понести!
            А.В.Боднарюк

03 січня 2020 року з метою популяризації перспективного педагогічного досвіду та фахових здобутків розпочала роботу І НЕконференція педагогічних працівників закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської ОТГ з теми "Професійна компетентність педагога як показник його особистісного розвитку та запорука успішного навчання учнів". Вчитель біології НВК Боднарюк Аліна Василівна представила свій творчий педагогічний портрет та персональний предметний  блог під час роботи в секції біолого-екологічного напряму 09 січня 2020 року.

Світлина від Viddilosvitu Novotg.

На НЕконференції я сьогодні росту, зростаю,

Роблю вагомий крок вперед.

Інакше не можна- це точно я знаю,

Це поступальний у житті момент!

На секції вчителів фізичної культури своїм досвідом поділився вчитель фізичної культури НВК Попов Валерій Олексійович з теми "Використання ІКТ в освітньому процесі".

Світлина від Viddilosvitu Novotg.

Майстер-клас "Веб-квест - як технологія розвитку самовнавчання" для вчителів інформатики в рамках Неконференції провів Юрій Святославович Коляско, вчитель інформатики НВК, переможець Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів "Джерело творчості".