Вітання директора НВК Коляско Т.І. з Днем Знань

Дорогі  учні,  вчителі та  батьки!

Вітаю вас із Днем Знань!  У цей день у душі кожної людини лунають теплими спогадами шкільні дзвоники. Сьогодні Перший Дзвоник сповістить нам  про початок нового  2020/2021 навчального  року. Особливі  вітання лунають  першокласникам. Дорогі  діти,  сьогодні   ви відкриваєте  першу сторінку  книги історії  вашого  шкільного  життя. Завершується  безтурботне дитинство і ви починаєте цікаву подорож в умовах Нової  Української  Школи до Країни Знань.

Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконана, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас у стінах  рідного  НВК. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя.

Я  дякую батькам за всебічну підтримку своїх  дітей і підтримку  їх пізнавального   інтересу  до  навчання.

Шановним колегам  я бажаю  творчості,  натхнення, успіхів  у впровадженні  інноваційних  проектів та реалізації  творчих  задумів.

В  умовах адаптивного  карантину  наш  НВК  підготувався  до  реалізації  освітнього  процесу.  Ми  дотримуємося  усіх  вимог Міністерства  охорони  здоров’я  і  Міністерства  освіти та  науки України  та з нетерпінням  чекаємо  повернення  наших  учнів  до  НВК.

Зі  святом усіх – із Днем Знань. З початком нового навчального року!