Ми готові до навчання в умовах карантину

Чи готовий   НВК   прийняти вихованців у світлі, чисті  і просторі класи?  Так,  і при тому давно.

Але чи буде безпечним освітній  процес  для всіх  його  учасників?   Буде,  адже  про це  потурбувалися усі:  Новоселицька  міська рада, трудовий колектив, батьки. Закуплено  антисептики, дезінфікуючі засоби,   засоби  гігієни  та інше.  Зроблено  усе  відповідно до  Постанови  МОЗ № 50 від 22.08.2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів  у закладах освіти на період карантину  у зв'язку поширенням корона вірусної  хвороби (СОVID-19​)».

У цьому  пересвідчилась  робоча  група   з перевірки закладів освіти Новоселицької ОТГ щодо створення  безпечних умов для здобувачів освіти з урахуванням епідемічної ситуації у складі: начальника  відділу освіти  апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради  Руснак А.І., провідного спеціаліста відділу освіти  апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради  Гергеліжіу В.О., в.о. завідувача Новоселицької міжрайонної філії ДУ «Ч ОЛЦ МОЗ України» Вадима Хмеля та фахівця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Новоселицького районного управління Головного управління держспоживслужби в Чернівецькій області Юрія Гуцула, яка працювала  у нашому закладі сьогодні 18.09.2020 р.

То  чи можуть учні повернутися за парти ?

МОЖУТЬ!  Сьогодні Державна комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення про те, що Новоселицький район   (одже, наша ОТГ також)  переходять із «червоної» карантинної зони в помаранчеву. А це означає, що з понеділка 21.09.2020р. двері НВК будуть відчинені для здобувачів освіти.

Про особливості організації освітнього процесу у НВК  і вимоги  щодо відвідування дітьми  нашого  закладу протягом вихідних батькам  повідомлять класні керівники. Тож  з особливим хвилюванням і почуттям глибокої  відповідальності  очікуємо  зустрічі з вами,  дорогі діти!