Байт 2020

28 жовтня 2020 року, в режимі онлайн, розпочали роботу журі відкритого обласного конкурс «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років, який відбувся на базі ОЦНТТУМ м. Чернівці. В конкурсі взяли участь  вихованці гуртків інформаційних технологій Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, команди із Вижницького, Глибоцького, Затавнівського, Новоселицького, Путильського, Сокирянського, Хотинського, Кельменецького районів області, а також команда нашого НВК, яку підготував вчитель  інформатики  Юрій Святославович Коляско.

Конкурс проводився в 4-х номінаціях:
– ігрові програми та бази даних (створення програми-анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal, середовища програмування – Scratch),
– графічний редактор (Paint),
– навчально-демонстраційні програми, які можна використовувати при вивченні предметів шкільного курсу (PowerPoint);
– анімація (мультфільм).

Команду Слобідського НВК представляли 4  учні,  вихованці Новоселицького БДТ:

• Кожокар Максим, учень 5 класу (номінація "Анімація (мультфільм)");
  • Стрелецький Олександр, учень 7 класу (номінація "Ігрові програми Scratch");
  • Кирилова Яна, учениця 8 класу (номінація "Графічний редактор  Paint");
  • Цурцуман Микита, учень 8 класу (номінація "Навчально-демонстраційні програми PowerPoint".

Кожен учасник в своїй номінації виконав домашнє завдання:

– Стрелецький Олександр  створив засобами мови програмування  «Scratch» проєкт «Таблиця множення»;
– Кирилова Яна створила  в графічному редакторі «Paint»  малюнок на тему «В житті потрібно мріяти»;

– Цурцуман Микита створив у навчально-демонстраційній програмі «Power Point» творчий проєкт на тему «Моя заповітна мрія сьогодні!»;

– Кожокар Максим створив  анімацію за темою «Реклама гуртка інформатики твого закладу освіти».

Сьогодні, 03 листопада 2020 р.,  за підсумками роботи   журі    Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації відбулося онлайн нагородження кращих учасників, серед яких  і учні нашого НВК:

Кожокар Максим, I місце в номінації  "Анімація (мультфільм)";

Стрелецький Олександр, I місце в номінації "Ігрові програми (Scratch)";

Цурцуман Микита, II місце в номінації "Навчально-демонстраційні програми Power Point";

Кирилова Яна нагороджена  сертифікатом учасника обласного конкурсу Байт.

Вітаємо з перемогою!

Бажаємо не зупинятися на шляху до нових вершин!