Веб-дизайн 2020

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на 2020 рік,
15 грудня 2020 року відбувся
відкритий обласний онлайн-конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик»
(юних Веб- дизайнерів та користувачів персонального комп’ютера).

У заключному етапі конкурсу взяли участь: школярі  з  Сторожинецького, Путильського,  Кельменецького Сокирянського  районів, ЗОШ № 2, 20, 24 м. Чернівці, Чернівецької гімназії №2, МЦНТТУМ м. Чернівці,  Чернівецького ОЦНТТУМ,
а також команда Слобідського НВК у складі:
учня 10 класу Віщака Андріяучениці 9 класу Ротар Валерії  (керівник команди Юрій Коляско).

Віщак Андрій взяв участь в номінації "користувачі ПК":
створив анімаційну презентацію в Power Point за темою «Місто добра», а також оволодів технологіями створення інформаційних буклетів

Ротар Валерія взяла участь в номінації "Веб дизайн":
створила веб-сайт за темою "Наукова Україна" (науково-популярний журнал) http://ukrainianscience.zzz.com.ua/

18 грудня 2020 року відбулося нагородження переможців обласного конкурсу

За підсумками проведення конкурсу
Віщак Андрій здобув II призове місце у номінації "Користувачі ПК" та нагороджений грамотою Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА.
Ротар Валерія здобула І призове місце у номінації "Веб-дизайн" та нагородження грамотою Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА.
Керівник команди Юрій Коляско нагороджений грамотою Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА за підготовку переможця обласного конкурсу.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ!