Моя суперсила - безпека в Інтернеті

#stop_sexтинг  Безпека в Інтернеті

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет - це не просто віртуальна реальність, а й повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини. Проте саме Інтернет стає причиною небезпеи для сучасних дітей.

На виконання листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 08.02.2021 №15/3-07/192 щодо використання в освітньому процесі серії уроків націлених на захист дітей в цифровому середовищі, листа Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації № 01-33/409 від 11.02.2021, листа  відділу освіти Новоселицької міської ради та  з метою формування в здобувачів освіти уявлення ппро реальні ризики в Інтернеті 12 лютого у НВК були проведні онлайн -уроки у для учнів 1-11 класів підготовлені  до Дня безпечного Інтернету 2021.

Дані заходи сприяли формуванню знань і умінь  у здобувачів освіти  щодо розповсюджених ризиків онлайн (секстинг, сексторшен, онлайн-грумінг, кібербулінг), принципів реагування у ситуаціях онлайн небезпек