ІІ Міжнародний урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Поділіться статтею з друзями: 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 08.09.2022   № 4/2353-22 «Про проведення ІІІ Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» та статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», за пропозицією   БО «БФ «Щаслива лапа», а також з метою покращення психологічного стану у здобувачів освіти  в час війни, зняття емоційної напруги, виховання гуманного ставлення до тварин, вчителем біології Боднарюк А.В. 3,4 жовтня 2022 року був проведений в онлайн форматі  ІІІ Міжнародний  урок доброти  у 5-9,11 класах,  присвячений Всесвітньому дню захисту тварин (відзначається 4 жовтня). 

Всесвітній день захисту  тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї. В Україні цей день відзначається приблизно з 2000 року. Всесвітній День захисту тварин покликаний об’єднати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети та захистити права домашніх та безпритульних тварин.

v

 

 Учні ліцею  переконалися  у правдивості твердження «домашні тварини приносять щастя», бо, як засвідчують наукові дослідження, улюбленці сприяють виникненню відчуття загального добробуту, стаючи своєрідними ліками, що запобігають нездужанням і поганому настрою. А щасливі люди, зазвичай, здорові.