Великодні гостинці для наших Захисників

У цей важкий для всіх час кожен намагається хоч якось підтримати українських солдат, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України, не шкодуючи найдорожчого – власного життя. Навіть діти усвідомлюють, що повинні зробити власний внесок для своїх Захисників. Учні Слобідського ліцею написали листи, сповнені найщиріших слів, підготували малюнки із побажанням якнайшвидше повернутися додому живими, виготовили власними руками зворушливі вироби для Воїнів-Захисників. Така підтримка бойового духу надзвичайно важлива та життєво необхідна.
     А дорослі потурбувалися про те, щоб передати хлопцям на передову пасхальних гостинців та смаколиків.
    Дякуємо Вам, рідненькі, за кожен світанок, за Великдень!!! Хай кожного береже Господь, щоб усі повернулися додому живі та здорові!
    Щиро дякуємо усім, хто готував випічку, крашанки, писанки, солодощі та інші страви і смаколики!
    Окрема подяка нашому волонтеру Мацнєву Денису за допомогу ЗСУ, своєчасну і таку необхідну!
    Добрими справами наближаємо ПЕРЕМОГУ!
                          Христос воскрес! Воістину Воскрес! Воскресне Україна!